×

منو فست فود، رستوران و کافه

در راستای ارائه خدمات طراحی به رستوران‌ها و فست فودها، تیم ما آمادگی خود را در خصوص طراحی و چاپ انواع منو فست فود، منو رستوران، منو کافی شاپ اعلام می دارد. بدیهی است که زیبایی، سادگی و به روز بودن در یک منوی رستوران یا فست فود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که منو غذا علاوه بر استفاده بر سر میز رستوران‌ها معرف برند شماست

یک منوی خوب برای رستوران می تواند تجربه ی غذا خوردن خوب را افزایش دهد، به مشتریان کمک کند تا انتخاب های بهتری داشته باشند و ذائقه ی آن ها را تحریک کند. منو اگر به خوبی طراحی شود می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده شود.
ما راهکارهایی را جهت طراحی منو معرفی می کنیم که به افزایش سود رستوران شما کمک خواهد کرد:
۱) به الگوهای حرکت چشم آگاه باشید.
برای سال ها رستوران ها منوهای خود را با این فرض طراحی می کردند که چشمان مشتریان آن ها به نقاط خاصی از منو، مانند گوشه ی بالا سمت چپ کشیده خواهد شد، به همین دلیل آن ها عذاهایی را که سود بالاتری داشتند در آن قسمت جایگذاری می کردند. اگرچه تحقیقات جدید نشان می دهد که مشتریان تمایل دارند منو را مثل یک کتاب، از سمت راست بالای صفحه شروع کنند.

۲) منو را به بخش های مختلف تقسیم کنید.
مشتری در منو به دنبال انتخاب غذاست مطمئنا دوست ندارد که با یک منوی وسیع و در هم و گیج کننده روبرو شود.

۳) استفاده از عکس های عالی
اگر شما در منوی خود از عکس استفاده می کنید حتما به کیفیت بالای عکس ها توجه ویژه داشته باشید. این کار ممکن است کمی هزینه های طراحی منوی شما را بالا ببرد اما بسیار ضروری است.

۴) از توضیحات استفاده کنید.
سعی کنید توضیحات را تا جایی که می توان کامل و در عین حال خلاصه بیاورید. توضیحات غذا مخصوصا برای افرادی که تصمیم ندارند در طراحی منو از عکس استفاده کنند ضروری به نظر می رسد.

۵) بر روی قیمت تاکید نکنید.
یکی از اشتباهاتی که رستوران داران در طراحی منو مرتکب می شوند در نشان دادن قیمت غذاست.

۶) از رنگ های مناسب استفاده کنید
رنگ ها بر اساس سبک مشتریانی که به رستوران شما می آیند و همچنین پیش زمینه ی رستوران انتخاب کنید.

۷) چاپ
چاپ خوب نشان دهنده ی هویت نام تجاری شماست. استفاده از فونت خوب، فاصله مناسب بین نام و توضیحات به مشتریان کمک می کند تا راحت تر غذای خود را انتخاب کنند و از حضور در رستورانی با نظم و انظباط لذت کافی ببرند.

CopyRight 2018